Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16985
Players nickname
Mata_Tomioka
Suspect ID
120
Date of violation
Mar 5, 2022
Time of violation
11:37
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kl-H4AF57B8

mata

Player
Player
Joined
Mar 1, 2022
Messages
27
5 minuta pre eventa krene da nas puca, sve se vidi na POVu
od 0:40 krece otprilike
 

Daniel Zampa

Player
Player
Joined
Jun 1, 2021
Messages
70
Momak se jednostavno ruga sa serverom i pravilima servera jer mu apsolutno nitko ne može ništa. Lijepo dobije demorgan, izađe iz zatvora i hajmo nazad nekoga jebat iz dana u dan. Ne kužim kome može toliko bit zanimljivo u životu da iz dana u dan samo ide po gradu i kvari ljudima igru i neku zajebanciju sa dječjim igrama i potezima. Svaki dan je dotična osoba na forumu prijavljena, a i bit će i u budućnosti nažalost jer mu nitko ne može ništa jer su takva nažalost pravila. Tako da čestitam druže, prešao si igricu…
 

Veso_Zampa

Go cry to yo' mama 😘
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
To to de bacaj mi jos neke forice te tvoje, i idi bolje u skolu mani se granda nije to dobro za tebe i za nastavnicu koja se cuje u povovima
 

Veso_Zampa

Go cry to yo' mama 😘
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
Ma samo bacaj fore ali nemoj da nastavnica ispašta jer si forum kid, može?
 

mata

Player
Player
Joined
Mar 1, 2022
Messages
27
Igrac je vec kaznjen iz ovog razloga
Zanima me samo na koji nacin je kaznjen? Koja je kazna za coveka koji radi massive rdm pre ooc eventa? Pobio celu porodicu pa je poceo i po adminu da puca, sta je kazna za to, warn?
 

dominique Soldaddo

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
86
decko jednostavno ima nekih problema koje resava na ovaj nacin u igrici , decko je svaki dan u demorganu ja bih zamolio administraciju da se ovo sankcionise kako treba jer ovo vise nema smisla trpeti svaki dan
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
brt pa sta tebe briga jesam u demorganu ili ne, ako je pravil da dobijem demorgan i warn, neces ih menjat zbog tebe, a i ako ti se ne svidja ne moras igrati.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom