Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Leader za Los Santos Vagos | Djoksen Finch

Status
Not open for further replies.

Djoksen

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
155
informacije

1. Vaše ime u RL: Djordje

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+

5. Vaš Diskord: djoksen

6. Vaše Ingame ime: Djoksen Finch

7. Vaš ID: 40563

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Smatram da sam dovoljno sposoban da vodim organizaciju pogotovo bandu zbog iskustva i poznavanja pravila

Veliki deo mog rp-a bio je u crime gde moj role play bio mnogo zabavniji takodje sam bio i HC u nekim org tako da sam imao dosta iskustva sa vodjenjem bande ali ovom prilikom se prijavljujem za lidera

Takodje voleo bih postati lider zato sto mi se svidja HQ i ima mnogo rp-a koji mi se mnogo dopada, ukoliko bih postao lider ove posebne bande mislim da bi pravio veliki rp a i mislim da bi pravio veliki problem drzavnim organizacijama.

Posto prosli lideri nisu mogli da dovedu marabuntu do uspeha i da je poboljsaju zeleo bih to promeniti
Bio sam vec lider Famliesa tako da smatram da sam iskusan i da bi mogao voditi i dovesti marabuntu do uspeha











3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Svake nedelje bi sazivao sastanke kako bih popricao sa svojim clanovima

Forsirao bi evente poput talackih , gunstore, prodavnica i fz

Fokusirao bih se takodje na tajne, kako bih sto vise municije dobio i pomogao organizaciji

Postavio bih vodju ekipa poput vodja gheta, vodja grafita , vodja turfova i oni bi usmeravali i komandovali sta treba da se radi

Zahtevao bih 5 godina u gradu,takodje bih zahtevao malo vise poznavanja pravila kako bih pravio sto bolji rp

Izdavao bih novcane nagrade clanovima koji se trude i zalazu za bandu







Rankovi :


1. Suspended

2. Newbie

3. Loyal member

4. Baby Vagos

5. Baby grove

6. Grafiter

7. Grafit team leader

8. Gheto Commander

9. Turfer

10. Capo

11.O.G

12.Co-Lider

13.Lider

Hvala na izdvojenom vremenu citanjem moje prijave !
S postovanjem Djoksen .
 

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
Prihvaceno

Intervju ce biti odrzan (Utorak 20.02.2024) u 19:00 budite na GrandRP diskordu u cekaonici!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom