Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25474
Players nickname
Laci Kolarov
Suspect ID
53040 44217
Date of violation
Feb 15, 2024
Time of violation
21:24
Proofs
https://youtu.be/3kFKdxtmB0U?si=JOpC9EAZyaT66aa_

Laci

Player
Player
Joined
Nov 26, 2022
Messages
19
Moj prijatelj Martin Kolarov ID18965 se bavio preprodajom automobila i nabavio je novi auto. Našao je kupca za zamjenu i taj kupac je trebao nadoplatiti $700000. No Martin je slučajno nadoplatio novac njemu i izgubio auto i novac. Dva lika koja su to napravila ID53040 i ID44217 odmah su počeli bježat i nisu se zaustavili. Malo kasnije smo pronašli jednog i digli mu puške na glavu i rekli mu da zove svog prijatelja. On to nije napravio i prekršio pravilio Fear RP. Neposredno nakon toga prekršio je pravilo LTA. Nismo mogli pronaći njih dvojicu i desetak minuta nakon tog događaja obratili smo se administraciji.
 

Dusan White

Dusan White najpoznatiji covek na ovom sajtu
Server Administrator
Joined
Jan 12, 2024
Messages
33
Pa po mom misljenju kao prvo decko nije scam-ovo jer si se ti sam zeznuo i dao mu 700k svako normalan bi uradio isto a sto se tice Fear RP-a trebali ste da ga pitate da li vas cuje a ne odma da ga kacite decko vas mozda nije cuo mogli ste da mu napisete na papiric. A sto se tice LTA decko ima problem sa kompom i bukv se resetuje komp onako sam od sebe tako da msm da nema razloga za neko kaznjavanje
 

vokey

Player
Player
Joined
Jan 14, 2024
Messages
50
Moj prijatelj Martin Kolarov ID18965 se bavio preprodajom automobila i nabavio je novi auto. Našao je kupca za zamjenu i taj kupac je trebao nadoplatiti $700000. No Martin je slučajno nadoplatio novac njemu i izgubio auto i novac. Dva lika koja su to napravila ID53040 i ID44217 odmah su počeli bježat i nisu se zaustavili. Malo kasnije smo pronašli jednog i digli mu puške na glavu i rekli mu da zove svog prijatelja. On to nije napravio i prekršio pravilio Fear RP. Neposredno nakon toga prekršio je pravilo LTA. Nismo mogli pronaći njih dvojicu i desetak minuta nakon tog događaja obratili smo se administraciji.
mg na prvom snimku
 

Lukile Whitee

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
24
Sam si kriv, pokrenuo sam razmenu za 1000 rekao si da stavim za 700k. Posle sam ti rekao da napravis ti razmenu, a ti si rekao da napravim ja i da napisem 700k kao sto sam i uradio, Zasto si iskljucio zvuk na videu gde vrsimo razmenu ako nista ne krijes. Jasno se cuje gde sam ti rekao da ti pokrenes a ne ja, Kriv si.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,060
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Naslov je napisan u neispravnom formatu
- Prvi POV i sami skem je snimat preko discord lajva , plus nema zvuka uopste , samim time nije validan
- Drugi POV nije nikakva potvrda lik koji kazete da je skemao nije rekao da pristaje na dogovor koji mu je recen a i pov od samog dogovora nemate odnosno nije validan
- Treci POV ne cuje se mikrofon

- Dostavite POV koji je validan znaci cuje se igra i mikrofon IG
- Ispravite naslov po formatu
- Rok dostave 12h


- Svaki naredni OffTop bit ce kaznjen !
 

Laci

Player
Player
Joined
Nov 26, 2022
Messages
19
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Naslov je napisan u neispravnom formatu
- Prvi POV i sami skem je snimat preko discord lajva , plus nema zvuka uopste , samim time nije validan
- Drugi POV nije nikakva potvrda lik koji kazete da je skemao nije rekao da pristaje na dogovor koji mu je recen a i pov od samog dogovora nemate odnosno nije validan
- Treci POV ne cuje se mikrofon

- Dostavite POV koji je validan znaci cuje se igra i mikrofon IG
- Ispravite naslov po formatu
- Rok dostave 12h


- Svaki naredni OffTop bit ce kaznjen !
nemam video sa zvukom jer mi je nesto sa kompom i sniman je preko discorda jer Martin ne zna sam klipat
 

Laci

Player
Player
Joined
Nov 26, 2022
Messages
19
Sam si kriv, pokrenuo sam razmenu za 1000 rekao si da stavim za 700k. Posle sam ti rekao da napravis ti razmenu, a ti si rekao da napravim ja i da napisem 700k kao sto sam i uradio, Zasto si iskljucio zvuk na videu gde vrsimo razmenu ako nista ne krijes. Jasno se cuje gde sam ti rekao da ti pokrenes a ne ja, Kriv si.
Pa kad se zenuo mogao si stat i rec: e brate zeznuo si se cek da ti vratim pare, a ne da kreneš bježat
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom