- Joined
- May 29, 2023
- Messages
- 13
Postovanje draga administracijo!Ovako stoje stvari kaznjen sam za gp 1.3 sto bi znacilo bilo kakvo skemanje.Tu je i problem ili sam ja glup ko tri kurca ili vi ne razumijete,skem je kada niste upuceni sta ce se desiti i vi to prihvatite.Navodim primijer:narucite acc sa 300 igrica vama stigne sa 2,kupiti iphone stigne vam nokia 3310.
evo i link videa gdje je situacija
.Ja nisam imao namjeru nikoga skemati moje je da ponudim a njegovo da prihvati ili odbije zar ne?Ja njemu nisam govorio evo ti moj pasos ili nesto slicno pa da posaljem to,ali i da jesam njemu sve pise ja ne znam kakva je vrsta skema ako ti pise sta je i sta ces dobiti.Ja znam da vama nista nne znaci ova zalba i da vas ne zanima ali ja cu vas zamoliti da mi ovaj put oprostite nece se vise ponoviti nisam znao.Hvala draga administracijo.
evo i link videa gdje je situacija