- Joined
- Feb 16, 2024
- Messages
- 2
Zbog čega sam sada to dobio? Upravo mi se kompjuter vratio iz servisa te sam dobio Blacklsitu za evading, a niakkav ban nisam izbegavao. Nedavno sam od strane tebe Mujo Simba dobio unban zbog 1.1 nakon što mi se jedan prijatelj ulogirao na moj SC i ušao u igru, te sam objasnio kako za to nisam znao i da za SC nigdje nije spesificirano u pravilima i to smo rešili. Da niste možda gledali stare logove tijekom nekog ban wave-a? To je vjrojatno moguće, ali svakako ukoliko je do neke treće osobe, molim vas da provjerite moj social club i kada sam se zadnji put ulogiravao u moj nalog (46288), ja sam se ulogiravao zadnji put pre mesec dana +- 2 ili 3 dana. Isto tako mogu pristati na glasovni razgovor da bi se ustanovilo da sa mto zaista ja i da nisam neka treća osoba (u slućaju da je do toga)
Moj discord: ksinnere
Unapred, hvala.
Moj discord: ksinnere
Unapred, hvala.