Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal | PD 1.7 | Aldin Verstappen / Marin Solo

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38828
Players nickname
Dinac Vespertine
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Feb 15, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/undefined

ddddddddddinac

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
72
Dobar dan, poštovana administracijo. Dobio sam ban za PD 1.7. Naime, situacija je bila ovakva... Tokom Biz War-a sam ubio lika jer se D-Synco, ali njegov karakter je kod njegovog POV-a bio u full cover-u. Uz svako pravo, ako misli da je neki cheat, može okačiti žalbu na ovaj forum i tražiti POV od mene. Stvar je u tome da mi do 21:30h nije stigla nikakva informacija In-Game, to jest poruka od administracije da ostavim POV ispod te žalbe. Nisam na ništa pomislio i nisam gledao forum. Kako mi komp nekad laguje, pada mi FPS, freeza mi screen na par sekundi, ... Naime, to se pogoršalo u zadnje vrijeme i morao sam očistit komp i fizički i file-ove. Prije toga sam SVAKI, baš svaki POV držao i više od 48h jer mi nije zauzimalo previše prostora. Možete i provjeriti žalbe na mene to jest sumnje u mene da koristim cheatove, preko mojeg ID-a na ovom forumu. Na svakoj toj žalbi sam ostavio POV i u svakom trenutku moje igre bio sam validan i legalan. Na svakom tom mojem POV-u jasno se vidi da nije nikakav cheat ili slično.

Žalba na mene zbog koje sam banovan:
Ne žalim se na nijednog administratora. Niti na tebe Itachi koji si pokušao da povučeš žalbu jer si video da ne lažem, valjda si mi video forum history i bilo ti je žao mene.
Hvala ti što si uopće pokušao, ali jebiga. Nadam se unbanu i hvala čitateljima na čitanju.
 

ddddddddddinac

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
72
Dobar dan, poštovana administracijo. Dobio sam ban za PD 1.7. Naime, situacija je bila ovakva... Tokom Biz War-a sam ubio lika jer se D-Synco, ali njegov karakter je kod njegovog POV-a bio u full cover-u. Uz svako pravo, ako misli da je neki cheat, može okačiti žalbu na ovaj forum i tražiti POV od mene. Stvar je u tome da mi do 21:30h nije stigla nikakva informacija In-Game, to jest poruka od administracije da ostavim POV ispod te žalbe. Nisam na ništa pomislio i nisam gledao forum. Kako mi komp nekad laguje, pada mi FPS, freeza mi screen na par sekundi, ... Naime, to se pogoršalo u zadnje vrijeme i morao sam očistit komp i fizički i file-ove. Prije toga sam SVAKI, baš svaki POV držao i više od 48h jer mi nije zauzimalo previše prostora. Možete i provjeriti žalbe na mene to jest sumnje u mene da koristim cheatove, preko mojeg ID-a na ovom forumu. Na svakoj toj žalbi sam ostavio POV i u svakom trenutku moje igre bio sam validan i legalan. Na svakom tom mojem POV-u jasno se vidi da nije nikakav cheat ili slično.

Žalba na mene zbog koje sam banovan:
Ne žalim se na nijednog administratora. Niti na tebe Itachi koji si pokušao da povučeš žalbu jer si video da ne lažem, valjda si mi video forum history i bilo ti je žao mene.
Hvala ti što si uopće pokušao, ali jebiga. Nadam se unbanu i hvala čitateljima na čitanju.
Proofs:
Možda vam se ne učita.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom