- Joined
- Feb 17, 2024
- Messages
- 1
Dobar dan administracijo, prije manje od godinu dana sam dobio ban za G.P. 1.8 jer sam sa svojim prijateljem prebacivao stvari sa twinka na main. Kada sam prebacivao stvari sa twinka na main tada nisam znao za to pravilo. Nitko od mojih prijatelja mi nije rekao da to pravilo uopće postoji. Priznajem i kajem se što sam to napravio jer ovo mi je omiljeni projekat jer sam se na main jako trudio i imao sam neke uspomene. Obećajem da neću prekršiti nijedno pravilo kada dobijem unban. Želim ponovno zaigrati sa svojim prijateljima. Nadam se da ćete mi prihvatiti žalbu. Ugodan ostatak dana.