Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Ban Evading | 23127,6711 (Za Muju)

Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Bojan Lesh
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 10, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

6711

Player
Player
Joined
Feb 17, 2024
Messages
4
Poz.

ID 23127 ban evade-a jer je to osoba koja je perma banana na mainu i twinku sa ID-om 6711 za G.P 1.1

Mozete cuti glasove u iducim dokazima:

1. Dokaz sa ID-a 6711


2. Dokaz da je isti glas tj. Ista osoba na ID-u 23127 i 6711


Njegov unban appeal koji ste approvali:

Thread 'G.P 1.1| Djordje Klika by Kristina'
Approved - G.P 1.1| Djordje Klika by Kristina

Hvala na citanju i ugodan ostatak dana
 

Duke Denis

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
26
brate ako lik ima slicni glas ne znaci da je isti covek neznam sta pokusavas da uradis ali nije lepo sad ti krivo sto si ti BL sa ovaj proekat i hoces da namestis nekome ban? Meni nije jasno odakle vam pada na pamet da sam ja to ili slicno 😂
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
385
brate ako lik ima slicni glas ne znaci da je isti covek neznam sta pokusavas da uradis ali nije lepo sad ti krivo sto si ti BL sa ovaj proekat i hoces da namestis nekome ban? Meni nije jasno odakle vam pada na pamet da sam ja to ili slicno 😂
duke taj bata ne da nema slican glas tebi nego ono ahah
 

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
44
postovana administracio slucajno sam se zadesio ovde i bas zelim da komentarisem sta je navodno decko zeleo da optuzi ovaj ID za twinki i ostale radnje,da bi ovaj ID samo dobio ban zato sto je i on sam dobio ban,a sad moje misljenje koje verujem za vas sve nije nimalo bitno.
Dajte malo da se vratimo u realnost i logiku 50 posto ljudi u gradu ima twinki i vi to znate,pa povodom toga bas ne zelim da se to koristi u ovakivm situacijama kao nesto lose,da bi neko zbog toga dobio trajan ban u gradu ( serveru),iskreno ja bih ovo odbacio..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom