- Joined
- Apr 27, 2022
- Messages
- 130
Poštovanje, dobio sam ban za 1.4. imam problem sa tom ip adresom zato što ja i brat imamo komp do kompa onda ispada kao da ja imam više računa. Desilo mi se već jednom ovo te sam zvao muju simbu koji mi je odobrio ovo. Imam video kao dokaz pa pogledaj te. Molim vas imam porodicu nivo 3 trebali smo postat neformalna imam velike vrijednosti isteći će mi kuća. U prilogu vam šaljem video koji sam slao muji, te sliku kao dokaz bana