Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
13219
Players nickname
Leonardo Lalowski
Suspect ID
39846
Date of violation
Feb 19, 2024
Time of violation
16:30
Proofs
https://imgur.com/a/6qIkj8T

lazzar21

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
42
igrač mi govori da sam glup a mene je to uvredilo, sportski pozdrav šalju Limrex i drugari sa Alexom Dodikom i ujkom Milom
 

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Sportske pozdrave vam saljem, diskord je oc stvar i ovo je OC vredjanje. Al ajde bas da vidimo kako admini brane pojedine igrace, isto kao kad nije bio MG kod mene kad sam BL u Fibu jer jelte moze im se. Nisam se zalio na admine jer nema smisla, zna se ko je odakle i ko vodi server i ko koga tu brani. Zato i ne igram pola godine. Sportski pozdrav ja makar nisam nikoga BL kad sam mogao iako su mi pisali svasta radi Dodika. Pa Mujo Simba je drzao profilnu Armije BiH, a ja da stavim VRS dobio bi ban za nacionalizam. Jbg promenite Server u BA, nije RS. Ja da sam hteo da me nego targetuje na nacionalnoj osnovi otisao bi kod Nedima . Uzivajte mene i da banujete piste mi jaja jer samo na steamu imam igrica u vrednosti vise nego vasi kompovi stariji od vas. Sportski pozdrav od Dodika
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu žalbu !

Dostavite video dokaz gdje se vidi koji server je u pitanju i isto tako snimite profil discord racuna gdje se vidi ko je vlasnik racuna i da se poklapa sa osobom koja je napisala uvredu.

• Imate rok 6h
 

lazzar21

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
42
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu žalbu !

Dostavite video dokaz gdje se vidi koji server je u pitanju i isto tako snimite profil discord racuna gdje se vidi ko je vlasnik racuna i da se poklapa sa osobom koja je napisala uvredu.

• Imate rok 6h
evo ako treba i preko PC a
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom