- Joined
- Mar 4, 2022
- Messages
- 1
Pozdrav Administracijo prije godinu i pol dana sam dobio ban za G.P 1.1 bio sam se prijavio kod prijatelja na komp posto je moj bio crko a htjeo sam samo produziti kucu da ju ne izgubim ali nisam znao da ovo pravilo postoji pa se nadam da ce te mi pruziti sansu posto nikada nisam krsio velika pravila ja se nadam da ce te mi pruziti jos jednu sansu da opet za igram na ovom sjajnom projektu također pristajem na brisanje novaca hvala unaprijed na odgovoru.