- Joined
- Dec 31, 2023
- Messages
- 159
Zdravo Abrahame i Mujo,
Admin Denza Washingtonn me salje u demorgan te gresi ne stavlja razlog demorgana,
stavlja samo threads i nakon 15min vadi me iz demorgana i salje me opet za FearRP sa razlogom FearRP,
Abrahame tako isto je i uradio za ID:2847 i ID:4003 dao im je za MG a nije napisao razlog samo je stavio threads.
Takodje na zalbi "Approved - FearRp I ID:39471 CL I ID:38769" nije kaznio ID:19647
gdje i on radi MG tako sto na kraju videa spominje ID:19647 "Combat Log", a njega nije kaznio.
Abrahame (Mujo) ja znam da se nista ovde ne pitam i to je isto kao u skoli sa ucenicima i profesorima, da je profesor uvjek u pravu
i da je ucenik nebitan. Ali ja stvarno mislim da Admin Denza Washingtonn pravi greske iako su neke sitne opet su greske...
Smatram da admin dosta greši
Hvala na citanju.
"Mujo ako mozes zalbu da prepustis abrahamu posto je on pregledao prethodne moje zalbe na admina Denza Washingtonn"
Admin Denza Washingtonn me salje u demorgan te gresi ne stavlja razlog demorgana,
stavlja samo threads i nakon 15min vadi me iz demorgana i salje me opet za FearRP sa razlogom FearRP,
Abrahame tako isto je i uradio za ID:2847 i ID:4003 dao im je za MG a nije napisao razlog samo je stavio threads.
Takodje na zalbi "Approved - FearRp I ID:39471 CL I ID:38769" nije kaznio ID:19647
gdje i on radi MG tako sto na kraju videa spominje ID:19647 "Combat Log", a njega nije kaznio.
Abrahame (Mujo) ja znam da se nista ovde ne pitam i to je isto kao u skoli sa ucenicima i profesorima, da je profesor uvjek u pravu
i da je ucenik nebitan. Ali ja stvarno mislim da Admin Denza Washingtonn pravi greske iako su neke sitne opet su greske...
Smatram da admin dosta greši
Hvala na citanju.
"Mujo ako mozes zalbu da prepustis abrahamu posto je on pregledao prethodne moje zalbe na admina Denza Washingtonn"