Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Aplikacija za Leadera -- FIB | Lovro Ravic

Status
Not open for further replies.

Lovro Ravic

Gospodin
Leader
Joined
Sep 23, 2022
Messages
129
1. Vaše ime u RL: Lovro


2. Vaše godine: 16


3. Vremenska zona: GMT+1


4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h radnim danima, vikendom 5-8h


5. Vaš Diskord: .lovro. (Lovro#6596)


6. Vaše Ingame ime: Lovro Ravic


7. Vaš ID: 29568





1. Lider za FIB




2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Prije svega pozdrav svima i hvala Vam na citanju moje prijave. Igram na serveru vise od godinu i pol te sam prošao svakakve uloge u RPu i van RPa. Zapoceo sam svoj RolePlay u State organizacijama, nekoliko puta ih premjestio na crime u kojem sam i bio uspjesan lider Blood Street Ganga, uglavnom se moze reci da znam sto radim. Bio sam bezbroj puta u Stateu (kao i u Crimeu), bio sam zamjenik barem jedanput u skoro svakoj organizaciji, no ovaj put se želim oprobati u vođenju jedne state organizacije. Imam iskustva kao administrator servera te se maksimalno moguće trudim da se držim i da poštujem pravila.


2.2 Većinu vremena igrajuči na ovom projektu sam proveo u organizacijama, ukljucujuci State u kojim sam rekao imao iskustva. Bio sam u svim organizacijama, iskusio sam sve, te znam kako svaka organizacija funkcionira. Kao FIB Director bi uvijek bio na raspolaganju svim kolegama. Takojder bih bio tu ako im je potrebna pomoć ili ako moraju riješiti neke probleme unutar ili izvan organizacija.


2.3 Kao lider organizacije bi se pobrinuo da u organizaciji nema niti jedan vid toksičnosti, nacionalizma, racizma ili kakav god vid vrijedjanja, svaki pojedinac bio bi sankcioniran momentalno. Surađivao bih što više moguće sa kuratorima. Ukoliko organizacija želi postići nešto, ne moguće je bez pomoći kuratora, znam to iz vodjenja Bloodsa, imao sam odlicne kuratore i sve je bilo po planu.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


3.1 Kao lider FIB-a bih uveo česte RP evente sa građanima Los Santosa i drugim organizacija. Do sad nisam vidio da FIB radi evente, osim onih za skidanje warnova, već su se svi fokusirali na racije. Ja bih probao raditi racije i organizirati razne evente kao niti jedan FIB do sad. Neki od tih evenata bi bili: Dan otvorenih vrata (Građani bi imali priliku razgledati FIB opremu i vozni park), Obuka građana (FIB bi organizirao trening i obuku za građane, gdje bi oni mogli naučiti taktike i strategije koje FIB koristi), Dan karijera (FIB bi organizirao prezentaciju za građane koje zanima posao u FIB-u, pozicije u FIB-u, uvjeti, itd.), Simulirane vježbe (FIB bi pred građanima održao akciju spašavanja fake taoca ili neke druge situacije), Vojna povorka svih legalnih organizacija zajedno te naravno obične evente kao što su: Triatlon, Car Show, Talent show, itd. Moj cilj bi bio da FIB poveća svoju konekciju s građanima, a ne da se građani boje FIB-a kad ih ugledaju. Uz sve evente, redovno bi se radile racije na Black Market i Gangove.

3.2 Da povećam RP u organizaciji, podijelio bi organizaciju na jedinice, te bi svaka jedinica organizacije funkcionirala za sebe i obavljala svoje zadatke. Svaka jedinica bi odgovarala njihovom HOD-u, a svi Head od Departmenti bi prvo odgovarali njihovom Chief of Staffu te onda tek meni. Stvorio bih stabilan lanac komade te vrlo dobar omjer odgovornosti u organizaciji. Smatram da bi se ovakvom podjelom organizacije povećala efektivnost organizacije, te bi komunikacija unutar organizacije bila bolja.

3.3 Svaki član organizacije bi vodio svoj dnevnik tj. "patrol log". Ispunjavanje patrol loga bi bilo obavezno, te bi se kažnjavalo u suprotnom. Razlog tome je da se vidi što se uzima iz skladišta, te sama aktivnost članova (hapšenja, sudjelovanje na akcijama, zaplena) koja bi dovela do promocije članova. Svaki Head of Department bi bio zadužan za patrol logove svojih članova.

3.4 Raspodjela rankova u FIBu :

1. Suspend
2.Agent on Hold
3.Agent in Training
4.New Agent
5.Field Agent
6.XY Agent
7.Special XY Agent
8.Senior Agent
9.Senior Special Agent
10.Narcotics Unit Agent
11.DEA Agent
12.Tactical Unit Agent
13.IAA Agent
14.MOSSAD Agent
15.UAT Agent
16.Air Support
17.Sniper Tactical Unit Agent
18.Sectret IAA Special
19.(A) Air Support Controller
———High Staff———
20. Supervisor
21. Commander
22. Coordinator
23. FIB Head of Training
24. Deputy Head of Department
———High Command———
25. Head of Department
26. 00 Agent
27. Chief of Staff
28. Director’s Assistant
29. FIB Deputy Director
30. FIB Director

3.5 Opis rankova/odjeljenja:

MOSSAD - Undercover jedinica čiji je cilj skupljati dokaze za bande i familije. Jako profesionalni agenti, ova jedinica ima potrebu biti najaktivnija i ljudi u njoj moraju uložiti puno truda oko sakupljanja dokaza. Ovi agenti ce napredovat u 00 Agenta ovisno o njihovim dokazima

Tactical Unit- Jedinica koja je spremna na kritične situacije koje su opasne po život poput talačkih, plački prodavnica i gun storeova itd… Potrebno veliko znanje i odlicno rukovanje oružjem te jako velika aktivnost.

Narcostics Unit - Jedinica koja se brine za zaplenu kanabisa, uvoz narkotika i droge u grad itd.

IAA - Odjel za informacije i identitet, ova jedinica se bavi upravljanjem i sakupljanjem informacija o osumnjičenim i kriminalcima, uključujući podatke o njihovom identitetu.

UAT - Jedinica slična Tactical Unit. UAT je jača i naprednija od Tacticala i bolje naoružana. Posebno ide na talačke situacije i pljačke jer se oni moraju jako dobro pucati.

Air Support - Kada smo na talačkim situacijama npr, oni su u helikopterima i nadgledavaju situaciju. Kada se kriminalci počinju udaljavati oni javljaju Tactical Unitu ili UATu da se pripreme.

Supervisor - drži obuku novim članovima. Provjerava njihovo znanje i organizira sastanke u kojima se ispituju osnovne stvari kako bi provjerili njihovo znanje.

Commander - oni provjeravaju patrol logove uz vodje jedinica te rade listu za suspenziju i dijele opomene po potrebi.

FIB Traning Leader - on nadgledava Supervisore i njihov rad. Takodjer vrši obuku nad novim članovima.

Deputy Head of Department - Zamjenik vodje jednice, Head of Departmentu

Head of Department - vodja jedinice

Chief of Staff - nadgledava jedinice koje vode Head of Department


3.6 Kodovi
10-1: Poziv natrag u bazu, sve jedinice se vraćaju te formiraju liniju na crti
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na radio
10-4: Potvrdeno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Odjava s dužnosti
10-8: Prijava na dužnost
10-10: Ispaljeni hici
10-11: Pljacka u toku
10-12: Predvideno vreme dolaska
10-16: Povredeni civil
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrska
10-57 VIKTOR: Potera za vozilom
10-57 FOKSTROT: Potera za osumljicenim koji bezi peske
10-99: Situacija resena, vratite se na ono što ste radili
Kod A -> Pad igre
Kod B -> Mišić F8+U , čujem te u glavi
Kod C -> Admin situacija, pauziran RP

3.7 Vjerujem da bi ovakva podjela FIB-a na ovoliko jedinica vrlo dobro funkcionirala. Svaka jedinica bi imala svoje uniforme i svoju opremu koje bi se trebali pridržavati. Samim time bi se i jedinice mogle međusobno raspoznati.

3.8. Organizacija bi se sastojala od najboljih i najpoznatijih FIB Agenata u povijesti ovog projekta. Time bismo doveli RolePlay na puno drugaciji i visi nivo.

3.9. Kao organizacija bismo davali svakome šansu da se oproba u poslu kao FIB Agent. Zato bismo imali i aplikacije koje bi se često pregledavale od strane mene ili mojih zamjenika, nakon prođene aplikacije, aplikanti će biti pozvani na interview i ispitivanje te će onda moći postati agent.

3.10. Maksimalno bi pomagali drugim organizacijama, tu smo da pomažemo jedni drugima a ne da otežavamo posao. Redovito bi imali sastanke da izmjenimo iskustva, izgladimo ukoliko ima neki problem itd. Redovito bismo pomagali NGu oko Ammo Run-ova bili oni za nas ili za druge organizacije, poslali bismo patrole i helikoptere da pomognu u akciji. EMSu bismo pomagali u Lab Team akcijama, sa pomaganjem ćemo ubrzati i olakšati proces izrade ljekova ili dostavljanja municije.

3.11. U prioritetu će nam biti odlaženje na sve moguće akcije ukljucujuci : talačke, pljačke, banke, podmornice, nosače, zatvore… Maksimalno ćemo se potruditi da posaljemo sto vise ljudi na akcije.


To je to od mene, hvala Vam na citanju te sretno ostalim kandidatima <3
S postovanjem
Lovro Ravic
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom