Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Mile Knezevic

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
7
1. Vaše ime u RL Petar
2. Vaše godine 26
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan dnevno 5-8h
5. Vaš Diskord Saliery1111
6. Vaše Ingame ime Mile Knezevic
7. Vaš ID 20682

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) S obzirom na server i mogucnosti koje skripta daje smatram da su prethodni upravnici FIB svoj posao obavljali u najmanju ruku pogresno. Smatram da je data velika mogucnost za rp kroz skriptu i to zelim da iskoristim. Zrela i odgovorna sam osoba sa iskustvom u vodjenju PDa i Fiba sa drugih servera. Imam plan za uspostavljanje hijerarhije kakve nema u nijednoj organizaciji trenutno.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Smatram da bi dosta poboljsalo FIB i ljude unutar njega kada bi se jednom ili dva puta nedeljno odvijali seminari i edukacija agenata kao i treninzi. Moje vidjenje fiba je takodje da rp ove organizacije mora da bude dug, da se prikupljaju podaci i da sve bude dokumentovano na nacin na koji propise uprava. Takodje imam par ideja koje ne bih ovde izlagao vec ukoliko udjem u uzi izbor docaracu sve administratoru.

Hvala unapred,
Mile Knezevic
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom