Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30331
Players nickname
Viktor_Kennedy
Administrators nickname
Tefo_Koturic Jozza_Shayk
Date
Feb 21, 2024
Time
21:00
Proofs
https://imgur.com/a/OPvbdqY

Gopkuu

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
12
Postovanje nadleznima, ja bih htjeo da se zalim da sam stavljen u Demorgan od strane Tefe sa razlogom G.P 6.4. Ja sam pregledao forum i potom zakljucio i vidio da nije niko zalbu stavio na moj ID: 30331 za G.P 6.4. Zatim kada sam provjerio forum i vidio da zalbe nema, zvao sam admine 6 puta i niko nije dolazio, dok mi se nije odazvao Jozza Shayk, potom je Jozza stigao i pricao samnom i rekao mi da sam ja u getu robao i zato sam zatvoren za G.P 6.4. Pod prvo ja ne razumijem kako sam ja mogao biti klasificiran i zatvoren kao korumpirani policajac kad sam bio u familijarnom odjelu sa familijom u getu (van ikakve organizacijske duznosti), pod drugo meni nisu prikazani dokazi kako sam ja bio korumpiran i kako sam ja dobio ovu kaznu za G.P 6.4 niti je zalba za mene objavljena na forumu. Volio bih da se ovo pogleda i istrazi ako nije problem jer ja siguran nisam kako sam ja mogao biti zatvoren za nesto gdje dokaz nije postavljen niti pokazan.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom