- Joined
- Dec 31, 2023
- Messages
- 159
Zdravo Abrahame i Mujo,
izlazim iz svoje kuce i samo vidim admin mi daje upozorenje za 6.15,
gledam forum i vidim da me niko nije okacio i nisam nigde uradio 6.15,
da li je korumpiranost ili greska tih admina ne znam,
ali ja sam bezveze bez ikakvog razloga trenutno u demorganu.
izlazim iz svoje kuce i samo vidim admin mi daje upozorenje za 6.15,
gledam forum i vidim da me niko nije okacio i nisam nigde uradio 6.15,
da li je korumpiranost ili greska tih admina ne znam,
ali ja sam bezveze bez ikakvog razloga trenutno u demorganu.