- Joined
- Apr 27, 2022
- Messages
- 130
Postovanje admijistracijo. Dobio sam ban na 60dana za G.P. 1.4 od strane administratora Michael Goat. Ovo naravno nije nikakva žalba već molba. Meni je stvarno žao i shvatio sam svoju pogrešku toliko sam se pobrkao te otvorio twink. Kao i moj brat, te je to ispalo kao 3 računa. Tek sam sad shvatio sto sam uradio. Meni je stvarno žao te bih volio da mi date još jednu šansu. Želim da igram na ovom projektu jer mi se jako sviđa. Nebi više ni pomislio na otvaranje twinka. Prihvatio bih i money vipe ako se tako piše. Hvala vam ako mi date još jednu šansu. Pozdrav od Karla Cortexa.