Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3109
Players nickname
Swain Darkin
Administrators nickname
Ivkez Obama
Date
Jul 29, 2022
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/xGwrXsZ

Djordjevic__

Player
Player
Joined
Oct 25, 2023
Messages
43
Pozdrav postovana administracijo, evo mene posle duzeg vremena. Najiskrenije znam da sam prekrsio puno pravila i da sam vam pravio obaveze bez potrebe, ali nadam se da mogu dobiti drugu i poslednju sansu da dokazem da sam se promenio. Apelovao bih na moj prvi originalni nalog koji sam ja napravio i na kome sam bio deo admin ekipe. Ne zelim ni twink niti bilo sta samo jedan nalog da igram, zabavljam se i uzivam sa drustvom. Ne planiram krsiti bilo kakva pravila jer iz gresaka se uci a ja sam stvarno naucio da krsenjem pravila necu postici nista. Imao sam dosta naloga i jako se kajem zbog toga jer sam bio nestrpljiva osoba koja nije mogla da saceka da istekne ban, emotivno sam vezan za grand i zaista bi mi ucinili jednu veliku uslugu kada bi mi dopustili da opet rp-am. Nadam se pozitivnom odgovoru i vasem razumevanju, takodje hvala na izdvojenom vremenu. Prihvatam Money Wipe ili bilo koji drugi uslov.

Srdacan pozdrav Swain.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom