Dobar dan dobio sam ban za gp.1.4.moj brat je hteo isto igrati grand i napravio je jos jedan nalog preko mog pc-a i dobio sam ban Izvinjavam se celoj administtraciji i nece se to nikada ponoviti
Molim vas da mi date jos jednu sansu. Nece se nikad vise ponoviti
Hvala na pregledu moje zalbe
Molim vas da mi date jos jednu sansu. Nece se nikad vise ponoviti
Hvala na pregledu moje zalbe