- Joined
- Jan 15, 2023
- Messages
- 320
Pozdrav Mujo, sinoc sam dobio blacklist sa jos moja 3 dobra druga. Ne zelim da trazim unban ili bilo sta jer znam da necu dobiti kao sto niko nije. Jedino sto mene zanima je mogu li da znam razlog ili bar sta sam ja to ucinio da dobijem trajnu blacklistu. Nikada 1 losu rijec za server ili tebe ili bilo kog drugog nisam rekao cak sta vise sam dobre rijeci imao, i ako sam dobio ban zbog neke recenice vjerovatno je izvuceno iz konteksta. Ne zelim oprostaj ni drugu sansu vec ako mogu znati razlog jer sam i u dobrim odnosima sa tobom i nikada nista lose u dm nisi dobio od mene pa neces ni sad. Ako vec nije moguce ovdje da dobijem odgovor mozes mi napisati na discordu: 248i , gdje cekam vec 10ak dana odgovor na jos jedno postavljeno pitanje. Ne volim nepravdu i zato sam napisao zalbu ovdje. Sve najbolje.