- Joined
- Feb 23, 2024
- Messages
- 1
Dobar dan poštovani Abrahame. Pišem u ime 16817,3992,3996,16003,377,10701,3538,659,10185,120,12925,4086,9980,9981,6825,11003,11156,Arthur Khan i svih blaclistovanih koji ne mogu dobiti drugu sansu. Ja mislim da se ovo pretvara vec u problem veliki sto se desava vec 1 i pol godinu na projektu. Najme dosta ljudi je dobilo blaclistu na ovom projektu zasluzeno po meni jer smo radili svakakve stvari. Nismo Poštivali pravila i razumijem blaclista se zasluženo dobila u ime svih nas. Ali jedna stvar nam nije jasna. Zašto nitko od nas ne može dobiti drugu šansu kao i vecina na ovom projektu mi bih zaista htjeli dobiti drugu šansu na ovom projektu svi mi da opet zaigramo i da bude kao prije. Ja vas stvarno razumijem da vi ne zelite da mi budemo ponovno na serveru zbog nasih neprimjerenih gluposti koje smo radili ali i svi radimo gluposti nekad i vrjeđamo druge. Ja osobno mislim da svatko zasluzuje drugu sansu te da opet zaigramo na ovom projektu. Ljep Pozdrav od svih nas !!. Btw pristat cemo na money wipe i sve. Ljep Pozdrav