Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved G.P. 6.15, MG, FailRP, P.D. 5.5 | LSPD

Status
Not open for further replies.
Your ID
39471
Players nickname
Miha Vaske
Suspect ID
19596, 45710, 50497
Date of violation
Feb 23, 2024
Time of violation
1:40
Proofs
https://youtu.be/E-JWLd-UXvc

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
159
Sve se vidi u POV-u kako momci nerealno MG-aju svo vreme + abuse gz, ovaj puca bez brojanja
i na kraju ulaze u geto... Sve u POV

standard.gif
 

Verzide

Player
Player
Joined
May 29, 2023
Messages
30
Naslov: Incidentna analiza: Pravilna primjena pravila u situaciji s "cop baiting" i subjektom Limrex

Poštovani,

Ovim putem želim iznijeti analizu nedavnog incidenta koji se dogodio između policijskih službenika i subjekta poznatog kao Limrex, te razmotriti pitanja koja su se pojavila tijekom tog događaja.

Prema detaljnoj analizi situacije, primjećujemo da je subjekt Limrex bio aktivan u provokacijama poznatima kao "cop baiting". provokativnoj taktici, važno je istaknuti da se pravila FearRP i FailRP nisu prekršila od strane lspda, s obzirom na činjenicu da nije bilo situacija u kojima je subjekt imao stvarnu fizičku dominaciju nad policijskim osobljem ili drugim građanima. Unatoč prisutnosti nekoliko oružja i da nije nastavio da igra po rp pravilima.

Dalje, želim istaknuti važnost pravilne primjene postupaka u ovakvim situacijama. Policijski službenici su dužni djelovati u skladu s procedurama i propisima, uključujući i davanje legitimacije kada su na dužnosti so limrex nije uradio.

Napominjem također da je ovi forum bio samoreportiranje od mihe i njegove familije.

U zaključku, važno je osigurati da se u sličnim situacijama primjenjuju odgovarajuće procedure i propisi, čime se osigurava integritet i profesionalizam policijskih aktivnosti.

S poštovanjem,
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
307
Naslov: Incidentna analiza: Pravilna primjena pravila u situaciji s "cop baiting" i subjektom Limrex

Poštovani,

Ovim putem želim iznijeti analizu nedavnog incidenta koji se dogodio između policijskih službenika i subjekta poznatog kao Limrex, te razmotriti pitanja koja su se pojavila tijekom tog događaja.

Prema detaljnoj analizi situacije, primjećujemo da je subjekt Limrex bio aktivan u provokacijama poznatima kao "cop baiting". provokativnoj taktici, važno je istaknuti da se pravila FearRP i FailRP nisu prekršila od strane lspda, s obzirom na činjenicu da nije bilo situacija u kojima je subjekt imao stvarnu fizičku dominaciju nad policijskim osobljem ili drugim građanima. Unatoč prisutnosti nekoliko oružja i da nije nastavio da igra po rp pravilima.

Dalje, želim istaknuti važnost pravilne primjene postupaka u ovakvim situacijama. Policijski službenici su dužni djelovati u skladu s procedurama i propisima, uključujući i davanje legitimacije kada su na dužnosti so limrex nije uradio.

Napominjem također da je ovi forum bio samoreportiranje od mihe i njegove familije.

U zaključku, važno je osigurati da se u sličnim situacijama primjenjuju odgovarajuće procedure i propisi, čime se osigurava integritet i profesionalizam policijskih aktivnosti.

S poštovanjem,
Evo ga novi drveni advokat 🤣
 

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

Molimo priložite dokaze od samog pocetka situacije

Imate 8 sati da dostavite POV​
 
Last edited:

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
159
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

Molimo priložite dokaze od samog pocetka situacije

Imate 8 sati da dostavite POV​

Evo POV od pocetka situacije, gde se vidi da non-stop MG-aju,
traze od decka legitimaciju bez ikakvog IC razloga, vide gore da pise stranac i svi odma traze legitimaciju,
vidi se u POV-u kako sam ja tek dosao i nista nisam pricao i obucen sam isto ko LSPD i ulazim u svoj auto,
te dolaze ID:45710 i ID:53139 bez ikakvog IC razloga drze puske na meni, a ne mogu nikako da znaju da ja nisam njihov
kolega... Znaju jer MG-aju jer vide da sam Stranac gore..
 

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

LSPD dobija kaznu za prekrseno pravilo P.D 5.5

ID 51031 dobit će kaznu za FailRp




 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom