Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Leader za The Families | Zgembo Krhkic

Status
Not open for further replies.

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
218
Informacije

1. Vaše ime IRL : Mirza
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosjek online po danu : 4h - 9h
5. Vaš Discord : miree0
6. Vaše ingame ime : Zgembo Krhkic
7. Vaš ID : 8927

Dodatne informacije

1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Postovanje cijenjenoj administraciji Grand Roleplay Servera,i ako Bog da buducem kuratoru.Da predjemo na stvar,Prijavljujem se za ovu organizaciju jer mislim da mi je roleplay u vidu civila ili drzavne organizacije postao navika i radim jednu te isto stvar iz dana u dan. Ali iako sam vecinu svog roleplaya bio u stateu ili civilu to ne znaci da nisam isto bio u crime-u.Bio sam u svim Crime-ovima i znam kako,sta funkcionise.Dosta sam upucen i u Turfove jer sam dosta turfova odigrao kod svog prijatelja Miyagija u Bloodsima.A za ovu organizaciju se opredeljujem takodje jer sam usao u taj svijet pucanje,roleplaya mafije,neformalnih familija i slicno.Naravno znam da ovo nije maj poduhvat i da me ne ceka lak posao ali uz dobre ljude koje imam uz sebe,moju high commandu bice sve okej i tu ce biti kad ja ne budem.I oni bi mi isto cesto pomogli ako nesto ne bi znao da uradim jer su dosta iskusniji od mene i bas zbog toga mislim da smo dobra ekipa i da roleplay ovog CRIME-a mozemo podici na Sledeci Nivo,i uraditi nesto sto su retki mogli raditi u organizaciji.

I sto se tice mojih osobine lojalnosti i strpljenja da sam stvoren za rad sa memberima , i uvek bi vladala neka smirenost,disciplina a naravno ono najbitnije da se svi zabavimo jer kakvo god da je stanje u kom se nalazimo zabava je lijek za sve.Kako sam naveo nisam dugo vremena provodio u Crime-u ali dovoljno sam se trudio da istrazim svaki HQ , Svako pravilo naucim i svakog pravila da se cuvam da ne dodje do prekrsaja.I ovi ljudi sto sam gore spomenuo nisu bilo kakvi prijatelji,to su osobe za koje od pocetka znam da ce uvek biti tu za mene,bez obzira da li im se to dalo da radi i jel im je volja za tim,Moze se desiti da neko ima prijatelja u State organizaciji ali kako god bilo tih 10 ljudi ce biti sa mnom i meni pomoci.I samim tim i tom disciplinom vodili bi svoje membere na svaki event od Tajne svaki drugi sat do Podmornice,FZ-a i slicno.I svakako bi pravili odlican roleplay sa drzavnim organizacijama kroz pljacke prodavnica,gunstora,talackih i slicno.Gledacemo da njihov roleplay maksimalno ispostujemo koliko i nas.Jer mi smo osobe koje ne misle samo na sebe nego i na druge i njihovu zabavu.Nikad ne bi pokusali izbjeci neki roleplay sa njima,a isto tako sa drugim bandama.I cilj nam je aktivno raditi sve ove akcije sa drugim bandama i posteno ljudski svu korist od toga podjeliti medjusobno.

Ukoliko neko od nasih clanova napravi neki problem,prekrsi neko pravilo ili slicno,u zavisnosti od problema , pokusacemo to rijesiti na najsmireniji nacin.Prvu gresku bi mozda i oprostili kroz neku usmenu opomenu,ali ako bi vidili da to prelazi granice discipline,resavali bi to kroz suspend,kick ili ako bas dodje do velike pogreske morali bi mu dati blacklistu iz organizacije.Naravno u organizaciji nisu potrebni ljudi koji bi samo bili tu da uzimaju neciji trud u vidu uzimanja pusaka i metaka iz skladista kao i profita,dok bi se mi mucili za te stvari.Zato cemo na discordu redovno praviti evidenciju i najaktivnije cu ako treba licno ja iz svog dzepa nagraditi,jer cu dati sve od sebe za organizaciju koliko god cu zapostaviti svoj roleplay sa familijom,zaradjivanje novca i slicno.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Za pocetak neki limit sto se tice OOC godina bio bi 14 jer nemam bas lijepo iskustvo sa djecom u roleplayu jer oni to gledaju malo drugacije i njima je zabavnije krsiti pravila nego postovati ih,naravno ne govorim za sve ima stvarno njih dobrih zato bi na ispitivanju za ulazak u organizaciju pazili da dobro poznaju pravila i prvih par dana bi high commande pojacano obracali paznju na njih da vide da li se sa njima moze roleplayati bez brige da nece krsiti pravila i slicno.
-Isto bi gledalo da imaju 12+ godina u gradu,odnosno levela jer mislim da je to dovoljan period da se dovoljno upoznaju sa serverom i tim kako sve funkcionise.

-U organizaciji kako sam i naveo bi vladala disciplina i postovali bi se svi rankovi u organizaciji,Ne bi dopustio nikakav konflikt niti sta slicno,Postovanje bi bilo na tom nivou da bi ja kao Lider organizacije pazio kako pricam sa suspendom uz puno postovanje.

-Grafiti team bi podigao na sledeci nivo,ne bi dopustao da profiti od grafita budu ispod 7000 dolara,U planu nam je da ceo geto zna da Families nije sala od organizacije i da na svakom zidu vide zeleni grafit.

-Vec imam spreman turf team koji znaju svako pravilo u sektoru pravila za zauzimanje.I koji znaju zakazati turf bez nabijenja verbala i slicno.

- Samo zamjenici i Lider bi mogao ubaciti u organizaciju kako bi bili 100% osigurani koga ubacujemo i da nam ta osoba bude maksimalno odana.

- Gledacu maksimalnu aktivnost clanova i moracu kaznjavati ako neko ne napise razlog zasto ne moze ili nije dosao na akciju/event.

-Davao bi bonuse od zavistnost uspjeha koji smo postigli na odredjenoj akciji.Naravno postovao bi pravilo o uzimanju sa balansa i dijeljenja bonusa.

-Naucicu 10.+ rank kako da salje aktivnost organizacije.



Rankovi :
(1) - Suspend
(2) - Newbie
(3) - Baby Gangsta
(4) - Ghetto Cleaner
(5) - Grafiti Team
(6) - Grafiti Team Leader
(7) - Full Time Gangsta
(8) - Turfer
(9) - Turf Team Leader
(10) - Nightcrawler
(11) - O.G
(12) - Right Hand
(13) - Father

Srdacno hvala na citanju moje prijave , sretno svim kandidatima, i pozdrav za svu administraciju. ❤
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom