Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

kikac6752

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
18
  1. Vaše ime IRL - Kristijan
  2. Vaše godine - 13
  3. Vremenska zona - +2
  4. Prosjek online po danu - 5-8h
  5. Vaš Discord - kikogame123#9423
  6. Vaše ingame ime - Kiko Nevolja
  7. Vaš ID - 36428
dodatne informacije
  1. Lider za..... - The Families Gang
  2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Ovako ja bih zeleo biti Lider kriminalne organizacije, hteo bih da se uprobam kako lider na The Families za ovaj posao ja smatram da sam spreman. -Takodje bih zeleo biti lider kako bi naucio neke ljude o RolePlay-u ja sam igrac koi HARD RP-am, isto tako imam i drugare koi HARD RP-aju. -I zadnji razlog je vidim kako neko drugi vodi kriminalnu organizaciju pod imenom The Families i ne svidja mi se njihov posao kako oni RolePlay-u jako se prave pametni zbog toga sto su lideri ja kad bi bio lider ja bi gledao da sve bude dobro i pod kontrolom. 3-Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji. -Pre ulaska u organizaciju clanovi bi bili ispitani vecinu glavnih pravila u getu sto se tice pucanja i pljackanja i samim tim ne bi svako ulazio u organizaciju da stetio istoj i drugima. -pod moim mandatom glavna stvar ce biti da ozivimo geto i RP {FZ,pljacka pprodavnice,kradja vozila,ITD.} -Potrudicu da podelim bonuse ako moji clanovi pokazu dobru aktivnost na dogadjajima kako ne bi izgubili veru u bandu.


Rankovi.
1: Suspend
2: New member
3: Member
4:Families member
5:gheto leader
6:grafiter
7:grafit co.leader
8:grafit leader
9:turfer
10:command
11:high command
12:co.leader
13:leader


Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje prijave.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
ODBIJENO!

IG Kazne!

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom