- Joined
- Aug 7, 2022
- Messages
- 1,088
Postovani, dobio sam ban na discord serveru jer sam jedanput koristio ai image generator, smatram da ban nisam zasluzio jer sam samo probao + nema nigdje da pise da je zabranjeno, + nisam spemao probao sam i onda sam ga dodao u svoj server da nebi spemao u caskanje, + Aldin Verstappen je licno rekao kako nece biti sankcije za koristenje bota u caskanju jer to je neki bug. Zato nadam se da cu dobit unban na discordu jer smatram da nisam kriv za to. Hvala i Lijep pozdrav.
discord id: 1038940814820253806
Discord nick: needzaza
discord id: 1038940814820253806
Discord nick: needzaza