Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
51519
Players nickname
Ivan_Wick
Suspect ID
11372|37988|37057
Date of violation
Feb 25, 2024
Time of violation
17:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=sFRSZDip0Lw

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Ocu ocu nego samo reci kolegi da mi se javi za tu torbu da mu poklonim kad su se vec budze iz crewa stisle.
Ma neće bre čovek da menja torbu rekoh ti jako je vezan za nju. Ali kad si već navalio preneću mu. Taman i da ti da autogram jer vidim da jako pratiš naš rad 😂

A vidim ti pun ko brod pa plačeš na forumu zbog 50k 🤣
 

Ivan Wick

Player
Player
Joined
Jan 25, 2024
Messages
21
Nije meni bitno tih 50k kazem ti svaki dan cu ti davat po 50k zaboli me nego tuzno je da se ti ko lider tako nisko spustas da lazes o nekom dodatnom povu i o nekom fear rp kad znamo i ti i ja da nisam bjezao prema kuci nego sam doso od kuce pa ti budi sad faca i postavi video di robate mene i kako ja to "bjezim u kucu". I ne zanima me vise admin neka odluci kako hoce.
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Nije meni bitno tih 50k kazem ti svaki dan cu ti davat po 50k zaboli me nego tuzno je da se ti ko lider tako nisko spustas da lazes o nekom dodatnom povu i o nekom fear rp kad znamo i ti i ja da nisam bjezao prema kuci nego sam doso od kuce pa ti budi sad faca i postavi video di robate mene i kako ja to "bjezim u kucu". I ne zanima me vise admin neka odluci kako hoce.
Možeš da plačeš ovde do sutra. Vidi se na tvom povu da si roban na sred autoputa što nema veze sa posedom tvoje kuće... I još kršiš dva pravila. Nego si u fazonu aj da probam da im nabijem warn pa ako prođe prođe. Druže ne znaš gde se nalaziš, postavi ceo pov situacije a ne trim.

Plačeš tu kao žena neka, a robanje je sastavni deo igre na serveru. Jbg nismo svi kerovi i farmeri
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom