- Joined
- Dec 25, 2023
- Messages
- 141
Pozdrav postovana administracijo, ovoga puta se javljam jer sa pogrijesio u nekim stvarima i svjestan sam toga, dobio sam ban za laganje administracije ali sma pogresio i zaista mi nedostaje grand projekat, nisam krisio nikakva pravila ovoga servera i postigao sam svoj cilj na ovom rp serveru i zelim da nastavim ali uz vasu pomoc da mi ako je ikako moguce da dobijem unban da mi date drugu sansnu, na svom grand rp projektu i nalogu dostigao sam mnogo cilja i lijepih dogadaja sa drugarima i ciljevima, ugodan ostatak zelim vam.