- Joined
- Mar 5, 2022
- Messages
- 171
dobio sam warn za gp 6.15 da sam pucao na drzavnog sluzbenika bez brojanja medjutim pucao sam na lice koje je bilo mrtvo kako bi ga dovrsio da ne bi bilo uhapseno. kamerica mi nije radila ne znam ni ja iz kojeg razloga ali sam 1000 posto siguran da ni jedan metak nisam opalio po drzavnog sluzbeniku. Hvala