Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1649
Players nickname
Zibizzareta Roberto
Suspect ID
2635 ; 3885
Date of violation
Mar 4, 2022
Time of violation
23:19
Proofs
https://imgur.com/a/MxttPGy

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
Prvo skinuto 280,000$ iz nepoznatog razloga,
nakon par dana desila se svadja i on je podigao 2,000,000$ ( sa porezom 1.9m ) i posle toga napustio porodicu. Nista nisam obavesten o dizanju para sa porodice, cist bezobrazluk za coveka od 38 godina.
Aleksa Wolf proof : ---------------------------------------------------------------
Naravno posle svadje ne bi bilo okej da se ne potrose svi bodovi familije pred izlazak iz iste.
John Corleone proof : ** Ovo je uradjeno 1h posle prethodne kradje da se ne zbunite oko datuma posto je samo preko 00:00h**
** Ne moze da se stavi 2 slike pa imatet tu drugu**
 

Aleksa Wolf

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
49
Poslovi u famili su bili podeleni u dva dela gde sam ja preuzeo krave i plantazu ananasa, zasto ? Zato sto gospodin nije hteo da vodi racuna o plantazi i kravama, tih 2m sto gospodin navodi je stvar dogovora za razdvajanje porodice gde su trebali da daju jos Kraver i Plantazu i dodatnih 5 miliona gde mi je i dao na ruke. sad cu da okacim dokaze
 

Aleksa Wolf

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
49
Poslovi u famili su bili podeleni u dva dela gde sam ja preuzeo krave i plantazu ananasa, zasto ? Zato sto gospodin nije hteo da vodi racuna o plantazi i kravama, tih 2m sto gospodin navodi je stvar dogovora za razdvajanje porodice gde su trebali da daju jos Kraver i Plantazu i dodatnih 5 miliona gde mi je i dao na ruke. sad cu da okacim dokaze

7Lhytiy.png

ovde se vidi gde smo ga mi cekali dva dana da ispostuje dogovor gde ga nije ispostovao ako bude trebalo jos nesto mada se sve vidi u logovima da je i posle tog uzimanja od mljeka koje smo delili dao mi 5 miliona, maske, sprejeve, i kad je Doticni Gospodin video da smo osnovali porodicu i dobro nam krenulo kaci za kradju. Sramotno sa njegove strane
 

Aleksa Wolf

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
49
7Lhytiy.png

ovde se vidi gde smo ga mi cekali dva dana da ispostuje dogovor gde ga nije ispostovao ako bude trebalo jos nesto mada se sve vidi u logovima da je i posle tog uzimanja od mljeka koje smo delili dao mi 5 miliona, maske, sprejeve, i kad je Doticni Gospodin video da smo osnovali porodicu i dobro nam krenulo kaci za kradju. Sramotno sa njegove strane
Takodje oko neispostovanog dogovora kontaktirao sam par admina viseg cina oko nepostovanja dogovora ali su mi rekli da nemogu nista postici

31sAYXp.png
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,435
Zalba odbijena. Nedovoljno dokaza +
( 4:35 ). Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom