Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
36753
Players nickname
Leo Korac
Administrators nickname
Michael Goat
Date
Feb 28, 2024
Time
0000
Proofs
https://imgur.com/gallery/A9jlIsn

Leo Levic

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
23
Ja ne znam zasto sam dobio ban. Ćuo sam od prijatelja da sam dobio ban pa sam htijeo provijeriti. Kad ono piše ban na 60 dana GP 1.1. Ja znam šta je GP 1.1. Isto tako znam da nisam nitkome prodavao acc ili nešto slično. Ali je meni bilo provaljeno u acc pa ste možda mislili da sam ja njemu/njoj dao lozinku, ali nisam dao nikome ništa. Ja ne znam ko je ušao na acc. Imao sam već ban na 7 dana jer je taj "HACKER" vrijeđao igraće. Ja nisam ništa zlonamjerno napravio da bih sad bio banan. Tako da bih zamolio Muju Simbu da me unbana jer ja stvarno nisam ništa pogriješio. I znam da se takve stvari više neće dešavati jer sam promijenio lozinku i mail. Isto tako sam sad napravio porodicu o kojoj se treba brinuti i paziti. Ja bih lijepo zamolio za unban. Hvala na razumijevanju i lijep pozdrav od Lea. <3
 

Leo Levic

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
23
Ja bih jako htijeo unban jer volim na ovom serveru rp i podrzavam ovaj projek i dovlacim nove igrace. Ugodan dan od Lea.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom