Dobro vece pre nekoliko meseci sam dobio ban za G.P 1.4[Twink] takodje je i moj brat dobio ban . Tada je moj brat napiso zahtev za un ban i dobio un ban a ja sam presto igrat pa sad zelim da se ponovo vratim na ovaj projekat. Na videu sam dostavio dokaz da imamo dva pc-a kako bi dokazao da smo dvoje i da igramo na posebnim pc. Hvala unapred.