Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za National Guard | Bazzy Darkin

Rejected
Status
Not open for further replies.

kole2813

Player
Player
Joined
Feb 26, 2024
Messages
4
Informacije

1. Vaše ime IRL: Teodor
2. Vaše godine: 17 godina
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 7-10h, aktivnost bih mi mnogo ovisila o obavezama, obiti ako imam mnogo obaveza onda mogu manje biti aktivan ako ne budem imao obaveza onda mogu biti aktivan ali bih mogao dosta uzet vremena oko 5-6h sigurno.
5. Vaš Discord: cici.gg
6. Vaše ingame ime: Bazzy Darkin
7. Vaš ID: 2520

Dodatne informacije


1. Lider za.....National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

Prvi razlog: Zato sto mnogo obozavam da roleplay-am drzavnog sluzbenika sto je npr... FIB, LSPD i SAHP itd... ja generalno smratram da drzavni sluzbenik mora biti mnogo odgovoran i zbog toga smatram da je to posao kao skrojen za mene i da bih mogao da uzivam u tome i da povedem i da naucim ljude kako bih se napravio jedan dobar roleplay sa drzavnom organizacijom.

Drugi razlog: Ja sam generalno u pocetku moje karijere na ovom projektu to jest grandu mnogo boravio i mnogo mandata bio u NG ( Nacionalnoj Gardi ) i smratram da bih ova organizacija mogla mnogo dobro da ostane sa jednim odgovornim i uspesnim liderom.

Treci razlog: National Guard je organizacija koja izaziva i treba mnogo truda i mnogo skilla i sposobnosti i ja smatram da ja to imam i da bih ljude koje bih ja dovodio bili mnogo dobri i vise. Tako da mislim da sam pravi primer za lidera ovog jednog projekta i ove predivne organizacije.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji: Moj savet je prvo, da se jedinice dovedu u red gde bih imali. Air Support: Ova jedinica bih bila vazdusna jedinica koja bih bila obucena i profesionalna i znala sta joj je posao i koja bih znala mnogo dobro voziti vazdusna vozila sto su npr... Helikopter, Hydra ( Ratni i brzi avion ), itd... Takodjer bih imali Specijalnu jedinicu Kobri: Specijalna jedinica kobri bih bila zaduzena za specijalne radnje kao sto su npr... Neke racije sa drugim drzavnim organizacijama kao sto su FIB, LSPD itd... Posle toga bih imali jedinicu V.P ( Vojna Policija ) Posao Vojne Policije bih bio dakle: Generalni posao vojne policije bih bio da patrolira nasom vojnom bazom i da je drzi sto sigurno sto moguce. itd...

Ima li bih radio kodove koji bih se koristili tijekom pricanju na radiu. Ovako bih trebali izgledati radio kodovi:
10-1: Poziv u vrstu na parkingu organizacije
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na radio
10-4: Potvrdno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Odjava sa dužnosti
10-8: Prijava na dužnost
10-10: Pucnjava u toku
10-11: Pljacka u toku
10-16: Povredeni civil
10-20: Lokacija
10-21: Status
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrska
10-99: Situacija resena, vratite se na ono što ste radili
Kod A -> Pad igre
Kod B -> Mišić F8+U , čujem te u glavi
Kod C -> Admin situacija, pauziran RP

I te radio kodovi bih trebali da svi znaju nema veze koji je cin i sta je !!

Nasi cinovi organizacije !

Struktura cinova
30 - General

29 - General Potpukovnik
28 - General Brigade
27 - Pukovnik
26 - Major
25 - Inspector Guard

24 - Komandant Kobri
23 - Komadant Air Support-a
22 - Komandant V.P
21 - Kapetan
20 - Desetar

19 - Air Support III
18 - Air Support II
17 - Air Support I
16 - VP III
15 - VP II
14 - VP I
13 - Kobra Sniper Team
12 - Kobra SAJ
11 - Kobra

10 - Operativac
9 - Porucnik
8 - Narednik
7 - Vojnik III
6 - Vojnik II
5 - Vojnik I
4 - Vojnik Pripravnik
3 - Vojnik Kadet
2 - Suspend 24h
1 - Suspend 12h

Hvala administraciji na citanju moje prijave. Srecno ostalim Kandidatima !!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom