Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Ben Doved

Leader
Leader
Joined
Jul 11, 2023
Messages
29
Informacije:

1. Vaše ime IRL: Darko
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosek online po danu: 5-10h
5. Vaš Discord: daree10
6. Vaše ingame ime: Ben Doved
7. Vaš ID: 45355

Dodatne informacije:

1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?


- Deo sam NG-a vec duzeg vremena, bio sam kod skoro svakog lidera. To je prva drzavna organizacija kojoj sam se pridruzio, naucio pravila,

dobio kazne.Pa mislim da je doslo vreme da postanem lider ove organizacije i dobijem sansu da je napravim jos bolju i efikasniju organizaciju u Los Santosu. Bio HC u svakom mandatu, naucio dosta stvari od ostalih lidera kako i stvari koje mora da se promene. Verujem da ja i moj tim mozemo da
napravimo NG kakav do sad niko nije ni pomislio.
- Takodje da bi organizacija bila dobra moras imati neki plan i strategiju, moras imati ljudi koji znaju sta rade, koji znaju da pomogne svakome kome je
potrebno, a ja mislim da imam takav tim.
- Voleo bi da mi se pamti NG kao organizaciju koju volim i voleo bi da kolege saradjuju sa nama kao sto bi ja sa njima.
- Svako dobivace rank-up po zasluzi, aktivnosti i ucestvovaje na akcija. Napravicemo svakodnevni treninzi koji ce biti odrzani od stranu mene ili ostali HC kako bi poboljsali pucanje, reakciju pri napad na ammorun konvoj, takodje kako da se koristi u takvim situacijama.

- Isto tako jos jedan razlog zasto ocu da postanem lider ove organizacije je zato sto je po meni ovo jedna od najlepsih organizacija koja je odvojena od ostalih drzavnih organizacija i ima obaveza da pomaze drugim organizacijama.

3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Naravno pre svega zelim da imamo perfektan odnos sa svim drzavnim organizacijama u gradu da bi sto bolje funkcionisali svi. Ali najvise od svega sto bi voleo jeste da organizujem vojnu paradu da bi pokazali gradjanima los santosa da ne brinu jer ih vojska cuva sa svim svojim raspolozivim sredstvima i mogu mirno da spavaju.
- Uveo da vojnici bi morali da nose kamericu na pancirima zato sto to je po meni najbitnija stvar jer u NG-u ima puno upada i pucnjave.

- Dodao bih neke aktivnosti i zadatke koje HC daje manjim cinovma i kad oni to uspesno obave dobice taj zasluzeni rank up i neki bonus kako bi svima bilo zanimlivije.
- Pokusamo da ubacimo i privucemo sto vise ljudi u vojsci jer kao armija moje mislenje je da treba da budemo brojniji kako bi pomogli svima i ostalim organizacijama.
- Ja i moja High komanda pokusali bi da proveravamo kapije u svakom trenutku, da ne budu blokirane , da se ne spava na duznosti, da svi budu spremni za upadi, globale i napade na bazu.
- Svaka High komanda koja budem ubacivao imace svoje zaduzenje ili zamene ukoliko ti glavni nisu tu.
- Potrudili bi se da toksicnost u organizaciji smanjimo na minimum prema ostalim organizacijama i novih kolegama.
- Imali bi sastanke svaku nedelju kako bi videli sta kolegama treba, sta im smeta, dali nesto mozemo da promenimo itd.

- Delio bi bonuse za aktivnosti po kapijama i akcijama
Primer:
+ 3500$ za cuvanje kapiju sat vremena.

+10000$ za redovno popunjivanje patrol loga (3 dana za redom).



JEDINICE

Kobre (K) *5 rankova


- Jedinica koja se upucje na globale i lokale
- Koristi heavy oruzje kad je dozvoljeno
- Jedinica koja je glavna kada je napad na vojnu bazu
- Obezbedjivanje guvernera u vanrednim situacijama


Vojna Policija (VP) *5 rankova

- Jedinica koja patrolira po gradu i autoputo zove pomoc ako nadje nepravilnosti ili kolega koji je van duznosti bez dozvola viseg cina.
- Jedinica koja prati i obezbeduje konvoj kad se radi ammo-run
- Jedinica koj proverava dali vojnici imaju medicinsko osiguranje i dozvolu za oruzje, takodje proveravace gepeke zaposlenima.
- Ako neki vojnik stavio auto da blokira put ova jedinica to sankcionise, kako i nepravilno parkirana privatna vozila zaposlenicima.


Specijalna-Snajperska Jedinica (SSJ) *3 rankova

- Moze da koristi helikoptere kako vazdusna podrska
- Koristi snajpere


RANKOVE:

30. General
29. Zamenik Generala
28. Brigadni General (TopHC) 5 ljudi maksimum
27. General Major (HC)
26. Major (HC)
25. Komandant Kobre (Kobre) (HC)
24. Komandant VP (Vojna Policija)
23. Komandant SSJ (SSJ)
22. Zamenik Komandanta Kobre (Kobra)
21. Zamenik Komandanta VP (Vojna Policija)
20. Kapetan I Klase (Vojska)
19. Zamenik Komandanta SSJ (SSJ)
18. Kapetan (Vojska)
17. Kobra Elite (Kobre)
16. VP Senior (Vojna Policija)
15. Senior SSJ (SSJ)
14. Kobra Pripadnik (Kobre)
13. VP Pripadnik (Vojna Policija)
12. SSJ Regrut (SSJ)
11. Kobra Regrut (Kobre)
10. VP Regrut (Vojna Policija)
9. SSJ na obuci (Vojska)
8. Vojnik II Klase (Vojska)
7. Vojnik I Klase (Vojska) Rank koji je potreban da bi se prijavio za bilo koju jedinicu
6. Vojnik (Vojska)
5. Mladji Vojnik (Vojska)
4. Kadet (Vojska)
3. Vojni Rok (Vojska) Lica koja su dosla samo za vojnu legitimaciju
2. Suspend 24h
1. Suspend 48h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom