Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected 1.1,1.2,1.3,1.4,1.5,1.6,1.7,1.8,1.9 G.P. I id 64

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29810
Players nickname
Stefan Armani
Suspect ID
64
Date of violation
Mar 2, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
89
Zelim detaljan pregled igraca
Zamsli da imas toliko slobodnog vremena i da ti je toliko bitna igrica da se usmrdis toliko da reportas nekoga ko te je kickovo iz familije jer si u istoj nabio warn... Zamisli da te toliko niko ne voli i da nemas pametnija posla. Ovo ti je najjadnija stvar koju si mogo da uradis i bili bi lepo kada bi nasa cenjena administracija pogledala malo tvoju povjest kaznjavanja sto je u slobodnoj proceni nekih 4 stranice zalbi... Zapitaj se za svoje mentalno zdravlje nakon ovoga i dobro se zapitaj gde ces da stignes sa ovakvim pristupom ljudima, ja mogu da ti kazem samo da ce ljudi da te vole jos manje nego sto te sad ne vole! Prijatno i nadam se da ces doziveti da te neko reporta za ista sranja i da zapravo uspije u tome, za razliku od ovoga pokusaja namestanja bana (decko je cist na vecinu pravila jer je reportan za isto prije nekoliko tjedana)! Plus toga moras da prilozis dokaze za vecinu ovih pravila sto dokazuje moju poantu o mentalnome stanju i stavu kao pojedinca. Hvala svima na razumjevanju i nadam se da ce administracija doneti ispravnu odluku!
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,719
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Igrač nije prekršio G.P 1.1/1.4, za ostala pravila, nedovoljno dokaza (Ukoliko imate neku konkretnu situaciju za ova ostala pravila, postavite novu žalbu sa detaljnijim opisom za ista)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom