Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zeljko Zdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
67
1. Vaše ime IRL: Zeljko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): od 10 do 15 ili od 18 do 00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 8h ( to mi je prosek kada sam bio admin trenuto nisam aktivan ali ako prodjem ispunicu ovo napisano)
6. Vaš Discord: zeci133
7. Vaše ingame ime: Zeljko Zdravkovic
8. Vaš ID: 133
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Crime

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?Želim biti admin kako bih pomagao igracima , na serveru sam od samog otvaranja i imam dosta iskustva , takodje sam i ranije sam bio admin .bio sam admin 5-6 meseci . nazalost morao sam da napustim pozicju admina zbog rl problema koji su sada reseni . Tako da imam veliku volju da se vratim ako mi dozvolite.
2. Koje su vaše prednosti? Posvecen sam i navikao sam da radim pod stresom . takodje imam iskustva jer sam predhodno bio admin.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti. ( osim ako se devojke 09 ne racunaju)
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) da
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? ne
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,843
Pozdrav, javi mi se na discord da se dogovorimo za termin ispitivanja.
Rok za javljanje 36h.

Discord: shayk
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,843
Odbijeno.

Kandidat nije pokazao dovoljno znanja.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom