- Joined
- Mar 2, 2024
- Messages
- 1
Postovana Administracijo, ovim putem se javljam povodom jedne greske koja me kostala zivota. Nisam imao namjeru da kradem ista od te familije jer smo svi jako dobri drugari bili i ostali, naucio sam veoma poucnu lekciju da se to vise nikada ne ponovi. Molim administraciju da mi pruze mogucnost vracanja na ovaj projekat koji mi je obiljezio dobar dio "gejmerskog zivota". Hvala Unaprijed i pozdrav!