Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18441
Players nickname
Teo Elkhabib
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Mar 4, 2024
Time
00000
Proofs
xxx

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
795
Postovanje Mujo,ugodan ostatak jutra ili veceri sve zavisi kad citas.

- Hteo bi odma preci na stvar dobio sam blacklist u administraciji zadnji put kada sam bio se prijavio za admina jeste bilo 1.11.2023 godine,gde sam bio prihvacen na intervju za admine.Bio sam prihvacen i primljen u administraciju posle par dana se izdesavala situacija koja je vama poznata takodje i Abrahamu.Zbog toga sam dobio Kick iz Admin Teama i reko si mi da se ne prijavljujem za Administratora vise.

- Bio sam Admin vise puta i znam kako funkcionisu kaznjavanja kod tebe i Abrahama i to u potpunosti postujem i full respectam.Bio sam admin koji je radio i bio aktivan pomagao ljudima koliko je moguce bilo to moguce i resavao probleme.Taj dan isti sam radio isto to i nisam dobio dobru informaciju od tada admina i verovao sam mu.Preneo sam tu istu informaciju igracu i ispalo da je to netacno,ovim putem se zelim izvinuti za to sto sam uradio i sto sam vase reci izvrno i preneo kako ne treba.Bio sam dosta aktivan kao administrator i zelim nastaviti svoju karijeru Admin Teama.


- Znam da sam pravio greske i svestan sam toga svega i tu gresku koju sam uradio se nece ponoviti zato sto necu vise tako raditi na svoju ruku nego dobro se raspitati sa nekim vecim od mene naprimer ti Abraham i trenutno sada i Reljom.

- Ne znam daljje sta bi reko sem da zelim se izvinuti na takvoj nekoj gresci i da mi se pruzi jos jedna sansa i da cu se dokazati da mogu biti dobar admin da mogu da dobrinisem dosta rada i dosta truda kao Admin.Pokusacu i dacu sve od sebe da budem sto bolji Admin.

- Prihvacam svaku vasu odluku i postujem i full respectam.Ali i dalje imam nadu da cu se moci vratiti nazad u Admine jer se osecam bolje kao admin i na poziciji pomaganjem igracima nekako ne bi rekao da se uklapam kao RP igrac.

Ugodan ostatak dana jutra ili veceri
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom