- Joined
- Dec 2, 2023
- Messages
- 135
E ovako pre par trenutaka sam dobio ban zato sto nisam dostavio pov za famwar,ja se izvinjavam sto nisam dostavio pov jer nisam znao de treba i kome treba da posaljem posto mi je to bio prvi fem war na serveru znao sam da treba da se snimao i imam pov snimljne i da sam znao de treba poslati pov ja bi poslo al nisam tako da kacim ovu zalbu da se resi ova situacija.Zbog loseg interneta ja nisam mogao okacit pov na yt al ga imam i nisam ga obrisao. Kao sto pise ja moram imati pov zadrzan 48h imam ga.Izvinjavam se jos jedno i molim da se unban appeal prihvati i nece se ponoviti. Takodje nisam znao da ga negde trebam okaciti.