- Joined
- Feb 3, 2024
- Messages
- 5
dakle ovako jucer oko 21:03 sam dobio ban zbog G.P 6.3 zato sto sam uzeo stvari iz fam auta po odobrenju drugog lidera, prvi lider to nije znao da sam po odobrenju uzeo i rekao da nisam smeo, kada je drugi lider rekao da mi je dao dozvolu da uzmem on je na to odgovorio tako sto je Makao drugog lidera stavio ga na forum i mene stavio na forum takodjer, te sam zbog toga dobio ban, mislim da nije u redu to i da nije pravedno, mislim da moja greska nije a i ako jeste ja se izvinjavam nece se vise ponoviti, ovim putem mislim da Admin Carlos nije doneo ispravnu odluku kod mog slucaja i zamolio bih administraciju ako je ikako moguce da dobijem unban bio bih zahvalan..