- Joined
- Dec 16, 2023
- Messages
- 410
E ovako pre par trenutaka sam dobio ban zato sto nisam dostavio pov za famwar,ja se izvinjavam sto nisam dostavio pov jer nisam znao de treba i kome treba da posaljem posto mi je to bio prvi femwar na srw znao sam da treba da se snimao i imam pov snimljne i da sam znao de treba poslati pov ja bi poslo al nisam tako da kacm ovu zalbu da se resi ova situacija.
evo mog pova sa fam wara:
evo mog pova sa fam wara: