Dobio sam ban pre vise od 6 meseci zbog vredjanja administracije uzeleo sam se igranja na nasem serveru i nedostaju mi prijatelji koje sam stekao tamo tek kasnije sam shvatio da nije bilo uredu to napisati ali sam vec dobio black list. Mogao sam da budem kao vecina banovanih igraca i da napravim multy acc i da ponovo zaigram ali nisam hteo jer u meni i dalje postoji nada da cu mozda dobiti unban pristajem da mi uradite money whipe ili sta god je potrebno necu krstiti pravila jer ih dobro znam opet ponavaljam izvini Mujo