Postovanje admijistracijo. Dobio sam ban na 14dana za ba od strane administratoraTefo Koturic. Ovo naravno nije nikakva žalba već molba. Meni je stvarno žao i shvatio sam svoju pogrešku toliko sam se razocarao . Tek sam sad shvatio sto sam uradio. Meni je stvarno žao te bih volio da mi date još jednu šansu. Želim da igram na ovom projektu jer mi se jako sviđa. obecavam da se vise nece ponoviti. Hvala vam ako mi date još jednu šansu. Pozdrav od rizba jeftica....