- Joined
- Nov 19, 2022
- Messages
- 865
Robaju me.. U sred robanja jedan spusta pusku da bi pokupio municiju s poda i ostaje mi 1 puska na glavi krecem trcat jer imam 1 pusku na glavi i odem malo dalje od njih i dode na mene 1 lik ja izvadim psuku krenem se pucat s jednim likom jer da ih je vise bilo diga bi ruke ubiju me i opet robaju uspiju me robat nakon par pokusaja jer su ih neki pucali sa strane i nakon sto su me robali odvedu me na branu ubiju(ali to nije problem)
Ja sam dobio Fear za cisto odraden rp Amin Faris Federiiko mi kaze da san dobio Fear rp je sam sporo bacao puske i municiju(Budimo realni niko ne moze baci 16 stvari iz inv odjednom tako da mislim da je odluka admina pogresna vidite mu pov i tjt
Ja sam dobio Fear za cisto odraden rp Amin Faris Federiiko mi kaze da san dobio Fear rp je sam sporo bacao puske i municiju(Budimo realni niko ne moze baci 16 stvari iz inv odjednom tako da mislim da je odluka admina pogresna vidite mu pov i tjt