Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal PC check | Carlos Malchiny

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
148
Players nickname
Filip Brown
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
Mar 4, 2024
Time
22:00h
Proofs
https://imgur.com/Axb9FRC

Filip Brown

Player
Player
Joined
Jul 15, 2021
Messages
21
Postovanje draga administracijo, kacim ovu zalbu na odluku admina Carlosa Malchiny-a jer mislim da njegova odluka nije u redu, 4.3.2024 tokom ispitivanja za lidera organizacije National Guard tokom PC Check-a me je kulturno pitao za bilo koj server i link da li sme da otvori i na sve sam mu dao dozvolu jer ja nisam nista krio jer znam da nemam nista i nisam lud da idem na ispitivanje a posedujem citove ili bilo kakve ilegalne stvari vezane za server na kompijuteru. Jako mi je bilo krivo i nisam se nadao da cu ikada dobiti ban za takvu "glupost" ako mogu tako da je nazovem zato sto sam bio u nekom discord serveru koji je sadrzao neke ilegalne stvari koje su mogle da se skinu, ja te stvari nisam niti skidao niti gledao ikad vec sam usao na te servere jos davno u nadi da nadjem dobar skin za revolver koji je legalan na grandrp serveru ali uzalud trazeci odustao sam i ti serveri su tako ostali u server folderima skroz dole i nisam ni obracao paznju na njih. Ja od 2021 godine igram ovom projektu i ne bih ovo pisao da mi se ne igra, opet ponavljam da mi je jako krivo jer sam dobio ban za nesto sto nisam trebao jer sam cist igrac i nikada nisam koristio bilo kakav cit niti prijavljen za isti. Nadam se da ce te se sazaliti jer ja od igranja 2021 ja nisam uopste znao da nesmem da budem na takvim discord serverima koji sadrze te stvari bio ih ja koristio ili ne, ja sam iste te veceri izasao sa tih servera jer mi nisu potrebni a opet su mi napravili stetu sto sam samo bio u njima... Na kraju zalbe bi hteo da se izvinim i Carlosu i administraciji sto sam bio na tim serverima jer nisam imao predstavu da ne smem biti na njima, jer da sam znao ne bih ni iso na ispitivanje niti prihvatio PC Check.. Hvala na na izdvojenom vremenu za citanje zalbe.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,231
Odbijeno, to nije dozvoljeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom