Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Fair Rp, Fail Rp, RDM| ID:55571, 56677

Status
Not open for further replies.
Your ID
14749
Players nickname
Sveen_Pasha
Suspect ID
55571 56677
Date of violation
Mar 5, 2024
Time of violation
23:52
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=b50KwmDvR-k

Sveen Pasha

Player
Player
Joined
Feb 12, 2024
Messages
14
Postovanje administracio,
Pre ovo da se desi napali smo njihovu familiju ili ti uradili smo (Fam Raid), samo sto smo napali familiju lik sa ID:55571 poceo je da nas vredja i silio se da ce da dodje sa 10 likovima i da nas pobije, ja sam na to odgovorio dobro to ti je fer, zatim je poceo da nas puca. To sam zanemario i krenuli smo ka Black Marketom da uzemo municiju i ostale stavke. Posle toga zapoceo je Fam Raid i niko od nih nije dosao sto znaci da smo pobedili. Ja i moja ekipa smo se upatili kon kuce i poceo sam da ga provociram. Na snimku se vidi kako rade RDM ili ti G.P 6.15 i Fail Rp. Ocu da se sankcionisu ovi likovi.
Hvala unapred i imajte ugodan ostatak dana/veceri.
 

Ekrem_Sefirovic

Player
Player
Joined
Feb 19, 2024
Messages
6
Kao sto se na videu vidi doticni se vraca na mjesto zavrsenog RP-a kako bi nastavio sa provociranjem, GP 6.15 ovdje nije prekrsen ja sam prije odbrojavanja nekoliko sekundi rekao ajde momci odaljite mi se od kuce otisao spremio gunove sebi u ruke i poceo odbrojavanje. Lp.
 

Sveen Pasha

Player
Player
Joined
Feb 12, 2024
Messages
14
Kao sto se na videu vidi doticni se vraca na mjesto zavrsenog RP-a kako bi nastavio sa provociranjem, GP 6.15 ovdje nije prekrsen ja sam prije odbrojavanja nekoliko sekundi rekao ajde momci odaljite mi se od kuce otisao spremio gunove sebi u ruke i poceo odbrojavanje. Lp.

Kao sto se na videu vidi doticni se vraca na mjesto zavrsenog RP-a kako bi nastavio sa provociranjem, GP 6.15 ovdje nije prekrsen ja sam prije odbrojavanja nekoliko sekundi rekao ajde momci odaljite mi se od kuce otisao spremio gunove sebi u ruke i poceo odbrojavanje. Lp.
Lepo se vidi da se vracam posle fam napada i lepo sam objasnio. A ti ako mislis da sam ja pogresio postavi slobodno tvoj POV pa ce admin da donese pravilnu odluku.
Do tad imaj pozdrav💋.
 

Ekrem_Sefirovic

Player
Player
Joined
Feb 19, 2024
Messages
6
Lepo se vidi da se vracam posle fam napada i lepo sam objasnio. A ti ako mislis da sam ja pogresio postavi slobodno tvoj POV pa ce admin da donese pravilnu odluku.
Do tad imaj pozdrav💋.
na tvom povu se vidi da ste dosli pred tudju kucu, prijetili oruzjem, nakon sto vam je vise puta receno napustite vi ste rekli natjerajte nas mi smo vas natjerali i sada kacite po forumu, prekrsili ste tonu pravila, vracate se na mjesto gdje je rp zavrsen, pred tudjom ste porodicom bez da znate koliko clanova je aktivno koliko nas ima zapravo tu u kuci to se moze gledati kao fearrp, trebalo bi se gledati kao fearrp naucite malo o rolpleju, nisi imao potrebe da se vratis posle fam napada meni da je 150k bitno ja bi dosao odbranio ih :D
 

Sveen Pasha

Player
Player
Joined
Feb 12, 2024
Messages
14
na tvom povu se vidi da ste dosli pred tudju kucu, prijetili oruzjem, nakon sto vam je vise puta receno napustite vi ste rekli natjerajte nas mi smo vas natjerali i sada kacite po forumu, prekrsili ste tonu pravila, vracate se na mjesto gdje je rp zavrsen, pred tudjom ste porodicom bez da znate koliko clanova je aktivno koliko nas ima zapravo tu u kuci to se moze gledati kao fearrp, trebalo bi se gledati kao fearrp naucite malo o rolpleju, nisi imao potrebe da se vratis posle fam napada meni da je 150k bitno ja bi dosao odbranio ih :D
Ako imas pov okaci nemam sta da ti kazem.
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,116
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (55571) dobiće kaznu za G.P 6.15.
  • ID (56677) dobiće kaznu za G.P 6.15.
  • ID (38225) dobiće kaznu za G.P 6.15.
  • ID (14749) dobiće kaznu za G.P 6.15.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom