Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
49808
Players nickname
Sone Domaja
Suspect ID
32839
Date of violation
Mar 6, 2024
Time of violation
05:42
Proofs
https://streamable.com/ikg6j7

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,384
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite POV s eventa
  • Čeka se odgovor ID-a 32839. Ima 12 sati da odgovori.
 

Ivan Spartanac

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
24
ja se izvibnjavam ali ja snimak nemami imam jost nesto da vam kazem ja sma na drugome knotinentu i mene ping i tako stavri mene zezaju i vlaga mi igrica ako mozete to samo da svati te i meni snimak puls pucam mi sve!
 

Ivan Spartanac

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
24
I DA IMAM SNIMKU MENEBI SVE JOS VISE VLAGALO! JA SE IZVINJAVA JOS JEDNOMA ALI STA JE TU JE!
 

Marko Gootovac

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
97
al koga boli briga kako pravilo fino kaze SVAKI IGRAC MORA DA IMA SNIMAK EVENTA KO NEMA 30 DANA BAN
 

Dragan Gago

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
242
ja se izvibnjavam ali ja snimak nemami imam jost nesto da vam kazem ja sma na drugome knotinentu i mene ping i tako stavri mene zezaju i vlaga mi igrica ako mozete to samo da svati te i meni snimak puls pucam mi sve!
Legendo moja da je to sve tako nebi ti covika svaki metak pogodio..
To sto se teleportas moze svak,stavis u pozadini da ti se skida igrica i automatski ti vise laguje.. tako da ovo sto ti pises nema veze sa vezom
 

Ringe

Player
Player
Joined
Mar 3, 2024
Messages
1
Legendo moja da je to sve tako nebi ti covika svaki metak pogodio..
To sto se teleportas moze svak,stavis u pozadini da ti se skida igrica i automatski ti vise laguje.. tako da ovo sto ti pises nema veze sa vezom
Visok ping kod jednog igrača ne mora nužno uzrokovati kašnjenja za njega, već može uticati na iskustvo drugih igrača.
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,384
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 32839 dobit će kaznu za P.D. 1.7
  • Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom