Dobar Dan proso je jedan veliki vremenski period odkad me nema na serveru I zeleo bi da se vratim proslo je oko godinu Dana od mog bana I zelim da kazem da mi je jako zao za moje postupke I svatio Sam da Sam gresio I da Sam bio toksican. Zelim jednostavno da se vratim na server sa svojim priljateljima I da nastavim svoj rp zivot I da ispravim stvari koje Sam prekrsio Ako bi mogli samo ovaj put da mi oprostite obecavam da cu se popraviti I da vise necu krsiti pravila jako mi je zao I zelim da vam see izvinim na svim mojim greskama
hvala na razumevanju
srdacno munja
hvala na razumevanju
srdacno munja