- Joined
- Mar 8, 2024
- Messages
- 3
Postovana administracijo, dobio sam ban za 5.3, sada kada sam pokusao da udjem u igru pise mi da sam dobio ban na 9870 tako nesto, nikoga nisam vrijedjao in-game, vec sam opsovao preko foruma sto nema veze sa foruma, mozda jesam pretjerao i pogrijesio.Zamolio bih vas da dobijem unban ako je ikako moguce, jos jednom se izvinjavam.