Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14247
Players nickname
Filip Federov
Administrators nickname
Jerry Thompson
Date
Mar 8, 2022
Time
23:25
Proofs
Na zalost nemam dokaz ali moj drug ima\

Kish

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
39
E ovako se to desilo ja i moj drug vozimo se kroz geto i vidimo likove i pucamo ih al oni su pobegli u gz i ja mislim da imamo pravo da pucamo kad beze u gz.I onda mi smo ih rekli da izadju oni su izasli i odma opet usli u gz.Zahtevamo da nas unjail-ate i unwarn da dobijemo.Moj nick je Filip Federov i mog drugu je Ariii Ristic.
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
E ovako se to desilo ja i moj drug vozimo se kroz geto i vidimo likove i pucamo ih al oni su pobegli u gz i ja mislim da imamo pravo da pucamo kad beze u gz.I onda mi smo ih rekli da izadju oni su izasli i odma opet usli u gz.Zahtevamo da nas unjail-ate i unwarn da dobijemo.Moj nick je Filip Federov i mog drugu je Ariii Ristic.
Mozete videti prof kod mene
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
154
E ovako se to desilo ja i moj drug vozimo se kroz geto i vidimo likove i pucamo ih al oni su pobegli u gz i ja mislim da imamo pravo da pucamo kad beze u gz.I onda mi smo ih rekli da izadju oni su izasli i odma opet usli u gz.Zahtevamo da nas unjail-ate i unwarn da dobijemo.Moj nick je Filip Federov i mog drugu je Ariii Ristic.
Ako je neko pobjegao u Green Zonu POV i postaviš na forum zabranjeno je pucati iako je on pobjegao ako je on uradio Fail ne moraš ti
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Postovanje, Administrator je donio ispravnu odluku, Niste ga trebali ubiti u zelenoj zoni vec to snimiti i okaciti zalbu na igraca.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom