Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7179
Players nickname
Jaake Falcone
Administrators nickname
Mike Lovell
Date
Mar 9, 2022
Time
00:15
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/62317/#post-219282

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Poštovanje. Prije svegs bi naglasio da nije žalba te da sam prokomentsrisao istu situaciju sa adminom o tome, i u neku ruku se razumijemo moju namjeru i ishod koji se zapravo desio. Naime riječ je o tome da tokom podizanja lica, dolazi osoba na krov što se vidi na mom POV snimku, te da ja u momentu kad sam je vidio trčim sa druge strane koja mi je bila bliže i vodila je kroz HQ do krova, te se penjem na krov da bi je našao. Na isto mjesto dam se vratio u istim minutama i nisam pokušao da bježim jer se i nisam baš osjetio ugroženo a svakako i da jesam ne bi išao u pravcu HQ. Odluka je sa jedne strane pravilno donešena ali iz moje tačke gledišta i zapravo moja namjena i djelo koje se vide na POV snimku, mislim da dokazuju da nisam kriv i da nisam pokušao da bježim.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Nažalost vam ne mogu skinuti warning. Vaša odgovornost je da pratite sta radite, da li cete ulaziti u HQ Ili necete.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom